1700-tal, sprickor, lagningar, nagg, diam. 23 cm, höjd 10 cm.
175 SEK | 2017-06-04 16:40 |
150 SEK | 2017-06-04 20:06 |
100 SEK | 2017-06-03 20:39 |
50 SEK | 2017-06-03 14:08 |
50 SEK | Startpris |