England 1800-tal, lätt smutsig samt krackelerad duk, otydlig signatur, 25 x 46 cm
400 SEK | 2017-06-04 17:46 |
350 SEK | 2017-06-04 20:22 |
250 SEK | 2017-06-04 20:22 |
175 SEK | 2017-06-04 20:22 |
75 SEK | 2017-05-29 02:15 |
50 SEK | Startpris |