Sekelskifte 18/1900-tal, karott med lock samt uppläggningsfat, smärre bruksslitage, längd karott 30 cm
75 SEK | 2017-06-03 14:01 |
50 SEK | 2017-05-16 20:22 |
50 SEK | Startpris |