6 koppar med fat, sockerskål samt gräddkanna, nagg på kanna, en kopp med slitage. Tillverkningsdefekter undertill på fat.
1 500 SEK | 2017-06-11 19:37 |
1 400 SEK | 2017-06-11 19:37 |
1 300 SEK | 2017-06-11 18:17 |
800 SEK | 2017-06-11 18:04 |
700 SEK | 2017-06-11 16:55 |
600 SEK | 2017-06-10 14:54 |
150 SEK | 2017-06-06 22:16 |
125 SEK | 2017-06-04 17:09 |
100 SEK | 2017-06-02 19:46 |
50 SEK | Startpris |