4 st mattallrikar, 5 djupa tallrikar, 5 assietter, 2 uppläggningsfat samt kanna, smärre bruksslitage, mindre tillverkningsdefekter undertill. 1 djup tallrik samt 2 mattallrikar med nagg medföljer.
500 SEK | 2017-06-11 19:37 |
450 SEK | 2017-06-11 19:36 |
350 SEK | 2017-06-11 09:58 |
250 SEK | 2017-06-10 13:47 |
200 SEK | 2017-06-06 22:17 |
175 SEK | 2017-05-23 22:54 |
150 SEK | 2017-05-23 16:20 |
50 SEK | Startpris |