Smärre bruksslitage, lagning, längd 42 cm
1 300 SEK | 2017-06-11 17:54 |
1 200 SEK | 2017-06-11 18:26 |
750 SEK | 2017-06-10 08:50 |
700 SEK | 2017-06-09 15:40 |
300 SEK | 2017-05-31 22:53 |
75 SEK | 2017-05-20 17:53 |
50 SEK | 2017-05-20 17:34 |
50 SEK | Startpris |