12. Stekfat, Kina

Smärre bruksslitage, lagning, längd 42 cm

Varunr 44675

11 Juni 2017 19:03

Klubbslag19 00 SEK20 00 SEK 1 300 SEK27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK30 00 SEK31 00 SEK

1 300 SEK2017-06-11 17:54
1 200 SEK2017-06-11 18:26
750 SEK2017-06-10 08:50
700 SEK2017-06-09 15:40
300 SEK2017-05-31 22:53
75 SEK2017-05-20 17:53
50 SEK2017-05-20 17:34
50 SEK Startpris

Stadsauktion 11:e Juni 19:00,

Obs, vi har stängt den 6:e Juni! Mån 11-19, tis-tor 12-18, fre 11-15 samt 11-14 lör i vår visningslokal på Sisjö Kullegata 6 i Göteborg.

Inloggningen startar 18:30, auktionen startar 19:00. Lycka till!

If you want to bid live: Login in from 18:30, auction start 19:00. Good luck!

Öppettider:

Måndagar 11-19
Tis-tor 12-18
Fre 11-15
Lör 11-14
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.gbgak.se

Köpprovision 20% Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 6 dgr om inget annat överenskommits.