2 par, tenn samt mässing, lagningar, slitage, höjd 11-14 cm
300 SEK | 2017-06-11 19:42 |
250 SEK | 2017-06-11 19:42 |
50 SEK | 2017-06-11 16:49 |
50 SEK | Startpris |