1800-tal, bruksslitage, gravyr, vikt ca 600 g.
1 800 SEK | 2017-06-11 17:59 |
1 700 SEK | 2017-06-11 19:49 |
1 500 SEK | 2017-06-08 09:13 |
1 200 SEK | 2017-06-03 19:46 |
1 200 SEK | 2017-06-03 21:21 |
1 000 SEK | 2017-05-25 13:05 |
900 SEK | 2017-06-01 02:08 |
50 SEK | 2017-05-25 11:15 |
50 SEK | Startpris |