Tyskland, 1800-tal, smärre bruksslitage, höjd 11 cm, vikt ca 185 g.
500 SEK | 2017-06-11 17:47 |
450 SEK | 2017-06-09 23:14 |
400 SEK | 2017-06-03 21:17 |
350 SEK | 2017-06-03 19:36 |
50 SEK | 2017-05-21 00:53 |
50 SEK | Startpris |