Tidigt 1800-tal, 4 lådor varav den översta med bakomliggande skrivinredning, björk, bruksslitage, defekta lås, 108 x 47, höjd 101 cm
350 SEK | 2017-06-11 19:55 |
300 SEK | 2017-06-11 18:45 |
250 SEK | 2017-06-11 18:12 |
200 SEK | 2017-06-11 18:00 |
50 SEK | Startpris |