6 st utdragslådor som går att dra ut åt båda hållen, bruksslitage och skador, 42,5 x 30 cm, höjd 44 cm.
500 SEK | 2017-06-11 19:57 |
450 SEK | 2017-06-11 00:44 |
150 SEK | 2017-06-10 23:09 |
75 SEK | 2017-05-24 11:30 |
50 SEK | Startpris |