Stilleben, signerad samt daterad -46, 39 x 30 cm
1 100 SEK | 2017-06-10 22:05 |
1 000 SEK | 2017-06-11 20:07 |
800 SEK | 2017-06-11 14:42 |
100 SEK | 2017-05-31 03:00 |
50 SEK | Startpris |