Stadsmotiv, signerad samt daterad, 56 x 70 cm
1 700 SEK | 2017-06-10 17:42 |
1 600 SEK | 2017-06-11 20:13 |
500 SEK | 2017-06-11 14:43 |
125 SEK | 2017-06-11 14:18 |
50 SEK | Startpris |