"Vårvinter i Marieberg i Majorna i Göteborg", signerad samt numrerad (113/250), daterad 1972, 62 x 94 cm.
200 SEK | 2017-06-11 20:31 |
175 SEK | 2017-06-11 20:31 |
150 SEK | 2017-06-11 20:31 |
125 SEK | 2017-06-07 08:23 |
100 SEK | 2017-06-06 10:16 |
50 SEK | Startpris |