Björk med intarsiainläggningar, lampfästen med senare kompletteringar, smärre bruksslitage, mindre faneérskador, diam. 50 cm.
900 SEK | 2017-06-11 19:03 |
850 SEK | 2017-06-11 15:51 |
800 SEK | 2017-06-10 23:09 |
400 SEK | 2017-06-11 15:05 |
125 SEK | 2017-06-10 07:25 |
50 SEK | Startpris |