3. Takplafond, Birger Ekman, Mjölby Intarsia

Björk med intarsiainläggningar, lampfästen med senare kompletteringar, smärre bruksslitage, mindre faneérskador, diam. 50 cm.

Varunr 44737

11 Juni 2017 19:03

Klubbslag3 00 SEK4 00 SEK5 00 SEK 900 SEK9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK

900 SEK2017-06-11 19:03
850 SEK2017-06-11 15:51
800 SEK2017-06-10 23:09
400 SEK2017-06-11 15:05
125 SEK2017-06-10 07:25
50 SEK Startpris

Stadsauktion 11:e Juni 19:00,

Obs, vi har stängt den 6:e Juni! Mån 11-19, tis-tor 12-18, fre 11-15 samt 11-14 lör i vår visningslokal på Sisjö Kullegata 6 i Göteborg.

Inloggningen startar 18:30, auktionen startar 19:00. Lycka till!

If you want to bid live: Login in from 18:30, auction start 19:00. Good luck!

Öppettider:

Måndagar 11-19
Tis-tor 12-18
Fre 11-15
Lör 11-14
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.gbgak.se

Köpprovision 20% Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 6 dgr om inget annat överenskommits.