England 1800-tal, smärre bruksslitage, höjd 23 cm, vikt ca 200 g.
900 SEK | 2017-06-11 19:04 |
850 SEK | 2017-06-11 19:04 |
800 SEK | 2017-06-11 17:56 |
750 SEK | 2017-06-11 17:46 |
400 SEK | 2017-06-03 21:15 |
75 SEK | 2017-05-26 21:30 |
50 SEK | 2017-05-21 00:52 |
50 SEK | Startpris |