Häst, 1900-tal, bronserad gjutmetall, möjligen signerad, höjd 30 cm.
9 400 SEK | 2017-06-11 19:32 |
9 200 SEK | 2017-06-11 19:32 |
1 800 SEK | 2017-06-11 16:33 |
800 SEK | 2017-06-11 12:49 |
650 SEK | 2017-06-09 18:41 |
550 SEK | 2017-06-03 09:23 |
250 SEK | 2017-05-28 15:57 |
100 SEK | 2017-05-22 20:52 |
50 SEK | Startpris |