England, 1900-talets andra hälft, smärre bruksslitage, höjd 21 cm.
1 500 SEK | 2017-06-11 17:01 |
1 400 SEK | 2017-06-11 17:03 |
600 SEK | 2017-06-05 15:21 |
350 SEK | 2017-05-28 19:05 |
125 SEK | 2017-05-28 15:58 |
75 SEK | 2017-05-23 17:25 |
50 SEK | 2017-05-22 23:51 |
50 SEK | Startpris |