NK (Nordiska Kompaniet), skyltmärkt, omkring 1900-talets mitt, smärre bruksslitage, ngt torr stoppning
1 600 SEK | 2017-06-11 10:25 |
1 500 SEK | 2017-06-11 19:34 |
1 300 SEK | 2017-06-05 17:31 |
50 SEK | 2017-05-29 21:42 |
50 SEK | Startpris |