Smärre ytslitage, glasyrkrackeleringar, höjd 25 cm.
500 SEK | 2017-06-18 19:31 |
450 SEK | 2017-06-18 19:31 |
250 SEK | 2017-06-18 18:54 |
175 SEK | 2017-06-17 21:09 |
150 SEK | 2017-06-17 20:35 |
125 SEK | 2017-06-15 08:24 |
100 SEK | 2017-06-04 16:45 |
50 SEK | Startpris |