1 par, mitten av 1900-tal, bruksslitage, färgbortfall, nyare dynor i nyskick medföljer.
2 200 SEK | 2017-06-18 19:33 |
2 000 SEK | 2017-06-18 12:26 |
1 800 SEK | 2017-06-18 19:32 |
1 400 SEK | 2017-06-18 18:01 |
1 000 SEK | 2017-06-10 23:09 |
700 SEK | 2017-06-05 20:18 |
600 SEK | 2017-06-02 23:20 |
600 SEK | 2017-06-03 13:35 |
100 SEK | 2017-06-02 22:47 |
75 SEK | 2017-06-02 09:43 |
50 SEK | 2017-06-02 09:34 |
50 SEK | Startpris |