1800-tal, signerad T.A., 19 x 29 cm.
175 SEK | 2017-06-18 07:17 |
150 SEK | 2017-06-10 23:26 |
150 SEK | 2017-06-15 15:53 |
100 SEK | 2017-06-10 19:26 |
75 SEK | 2017-06-07 15:27 |
50 SEK | Startpris |