För firma Karl Mathsson, värna 1940-tal, smärre bruksslitage, etikettmärkt
2 200 SEK | 2017-06-18 19:41 |
2 000 SEK | 2017-06-18 19:41 |
1 800 SEK | 2017-06-18 19:41 |
1 700 SEK | 2017-06-18 19:41 |
1 600 SEK | 2017-06-18 18:45 |
1 100 SEK | 2017-06-18 17:02 |
600 SEK | 2017-06-13 14:35 |
500 SEK | 2017-06-11 07:57 |
300 SEK | 2017-06-06 17:31 |
150 SEK | 2017-06-04 20:54 |
125 SEK | 2017-06-02 19:37 |
50 SEK | 2017-06-02 11:03 |
50 SEK | Startpris |