1950/60-tal, teak, smärre bruksslitage.
400 SEK | 2017-06-18 19:44 |
350 SEK | 2017-06-18 19:44 |
250 SEK | 2017-06-18 17:49 |
150 SEK | 2017-06-18 19:43 |
100 SEK | 2017-06-14 20:02 |
75 SEK | 2017-06-11 19:57 |
50 SEK | 2017-06-08 19:10 |
50 SEK | Startpris |