Sekelskifte 18/1900-tal, valnöt, bruksslitage, 105 x 37 cm, höjd 110 cm.
1 300 SEK | 2017-06-18 19:47 |
1 200 SEK | 2017-06-18 19:47 |
150 SEK | 2017-06-06 10:38 |
50 SEK | Startpris |