Lucka med glasdörr och ett bakomliggande hyllplan i glas, två luckor med bakomliggande hyllinredning, 4 utdragslådor, smärre bruksslitage, vattenfläck på skiva samt repor runt nyckelhål, 148 x 40 cm, höjd 117 cm.
200 SEK | 2017-06-14 19:24 |
175 SEK | 2017-06-18 19:02 |
75 SEK | 2017-06-03 19:52 |
50 SEK | 2017-05-31 10:05 |
50 SEK | Startpris |