Omkring sekelskifte 18/1900-tal, ek, bruksslitage. saknar lås i en låda samt ett beslag, 102 x 50/87 cm, höjd 110 cm.
1 100 SEK | 2017-06-18 19:58 |
1 000 SEK | 2017-06-18 17:14 |
800 SEK | 2017-06-17 13:44 |
300 SEK | 2017-06-15 14:56 |
50 SEK | Startpris |