1800-talets början, mindre skador på duk, 44 x 37 cm
600 SEK | 2017-06-17 19:06 |
600 SEK | 2017-06-18 07:01 |
400 SEK | 2017-06-17 14:40 |
100 SEK | 2017-06-14 19:29 |
50 SEK | 2017-06-10 23:33 |
50 SEK | Startpris |