1900-talets andra hälft, smärre bruksslitage, diam. 40, höjd exkl. kedja 40 cm
1 200 SEK | 2017-06-18 20:03 |
1 100 SEK | 2017-06-18 20:03 |
950 SEK | 2017-06-18 20:03 |
450 SEK | 2017-06-17 16:54 |
300 SEK | 2017-06-17 13:49 |
75 SEK | 2017-06-14 19:02 |
50 SEK | 2017-06-04 16:34 |
50 SEK | Startpris |