Signerad, smärre repor, tillverkningsdefekt?, höjd 11,5 cm
2 000 SEK | 2017-06-18 16:06 |
1 900 SEK | 2017-06-18 20:04 |
1 700 SEK | 2017-06-18 20:04 |
1 500 SEK | 2017-06-11 19:10 |
1 200 SEK | 2017-06-17 15:56 |
1 000 SEK | 2017-06-09 08:25 |
800 SEK | 2017-06-06 19:23 |
650 SEK | 2017-06-06 21:33 |
125 SEK | 2017-06-04 17:23 |
50 SEK | Startpris |