1800-tal, signerad "Macnab"?. 100 x 67 cm
5 800 SEK | 2017-06-18 20:09 |
5 600 SEK | 2017-06-18 20:09 |
4 800 SEK | 2017-06-18 20:08 |
3 600 SEK | 2017-06-18 17:49 |
3 400 SEK | 2017-06-18 18:27 |
3 000 SEK | 2017-06-18 10:51 |
2 600 SEK | 2017-06-15 18:07 |
2 400 SEK | 2017-06-14 19:34 |
550 SEK | 2017-06-07 13:57 |
150 SEK | 2017-06-06 17:18 |
50 SEK | Startpris |