2 st, tidigt 1900-tal, smärre bruksslitage, längd 14-24 cm
125 SEK | 2017-06-18 17:08 |
100 SEK | 2017-06-11 21:27 |
75 SEK | 2017-06-10 10:18 |
50 SEK | Startpris |