Bruksslitage, skador, längd 37 cm
1 500 SEK | 2017-06-18 18:48 |
1 400 SEK | 2017-06-18 18:55 |
850 SEK | 2017-06-18 17:15 |
750 SEK | 2017-06-12 13:18 |
600 SEK | 2017-06-17 19:42 |
300 SEK | 2017-06-13 03:04 |
200 SEK | 2017-06-10 23:45 |
175 SEK | 2017-06-12 06:57 |
125 SEK | 2017-06-11 21:52 |
50 SEK | Startpris |