35. Olja på duk, okänd konstnär

Signerad H. Bjärdam, krackeleringar, mindre skada på duk, 64 x 94 cm.

Varunr 45063

18 Juni 2017 19:02

Klubbslag21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK 350 SEK24 00 SEK25 00 SEK26 00 SEK

350 SEK2017-06-18 19:09
300 SEK2017-06-18 19:09
200 SEK2017-06-16 17:03
150 SEK2017-06-10 13:44
50 SEK Startpris

Säsongsavslutning 18:e Juni 19:00,

Vi har stängt för semester under julimånad Mån 11-19, tis-tor 12-18, fre 11-15 samt 11-14 lör i vår visningslokal på Sisjö Kullegata 6 i Göteborg.

Inloggningen startar 18:30, auktionen startar 19:00. Lycka till!

Varorna betalas inom 6 dgr, hämtas senast 30:e juni

If you want to bid live: Login in from 18:30, auction start 19:00. Good luck!

Öppettider:

Måndagar 11-19
Tis-tor 12-18
Fre 11-15
Lör 11-14
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.gbgak.se

Köpprovision 20% Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 6 dgr om inget annat överenskommits.