Signerad H. Bjärdam, krackeleringar, mindre skada på duk, 64 x 94 cm.
350 SEK | 2017-06-18 19:09 |
300 SEK | 2017-06-18 19:09 |
200 SEK | 2017-06-16 17:03 |
150 SEK | 2017-06-10 13:44 |
50 SEK | Startpris |