Signerad, samt numrerad 94/125. Oramad, mått 62 x 45 cm.
850 SEK | 2017-06-18 19:14 |
800 SEK | 2017-06-18 19:14 |
400 SEK | 2017-06-18 19:13 |
200 SEK | 2017-06-14 19:03 |
100 SEK | 2017-06-05 09:57 |
75 SEK | 2017-06-05 08:25 |
50 SEK | Startpris |