47. Litografi, Carl Reutersvärd

Signerad, samt numrerad 94/125. Oramad, mått 62 x 45 cm.

Varunr 45070

18 Juni 2017 19:02

Klubbslag9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK12 00 SEK 850 SEK26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK30 00 SEK31 00 SEK

850 SEK2017-06-18 19:14
800 SEK2017-06-18 19:14
400 SEK2017-06-18 19:13
200 SEK2017-06-14 19:03
100 SEK2017-06-05 09:57
75 SEK2017-06-05 08:25
50 SEK Startpris

Säsongsavslutning 18:e Juni 19:00,

Vi har stängt för semester under julimånad Mån 11-19, tis-tor 12-18, fre 11-15 samt 11-14 lör i vår visningslokal på Sisjö Kullegata 6 i Göteborg.

Inloggningen startar 18:30, auktionen startar 19:00. Lycka till!

Varorna betalas inom 6 dgr, hämtas senast 30:e juni

If you want to bid live: Login in from 18:30, auction start 19:00. Good luck!

Öppettider:

Måndagar 11-19
Tis-tor 12-18
Fre 11-15
Lör 11-14
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.gbgak.se

Köpprovision 20% Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 6 dgr om inget annat överenskommits.