Omkring 1920-tal, bruksslitage, diam. 47 mm (fodral)
200 SEK | 2017-06-18 19:21 |
175 SEK | 2017-06-18 19:21 |
150 SEK | 2017-06-10 20:14 |
100 SEK | 2017-05-31 22:24 |
50 SEK | Startpris |