Fint skick, visst dekorslitage i överkant. 1900-talets början, höjd 28 cm.
850 SEK | 2017-06-18 14:44 |
800 SEK | 2017-06-18 10:22 |
175 SEK | 2017-06-18 07:14 |
150 SEK | 2017-06-17 12:50 |
50 SEK | Startpris |