2 par, gjutmetall och mässing, lagningar och skador, höjd 12-28 cm.
125 SEK | 2017-06-18 19:26 |
100 SEK | 2017-06-17 10:36 |
75 SEK | 2017-06-06 00:10 |
50 SEK | Startpris |