Ett par, för OPE, Jönköping 1960-tal, teak med klädsel i läder, smärre bruksslitage, ngt torkad klädsel
11 000 SEK | 2017-08-06 19:33 |
10 800 SEK | 2017-08-06 19:33 |
10 600 SEK | 2017-08-06 19:32 |
9 800 SEK | 2017-08-06 19:32 |
8 000 SEK | 2017-08-06 13:29 |
3 200 SEK | 2017-07-19 00:10 |
2 800 SEK | 2017-07-16 11:12 |
75 SEK | 2017-07-08 15:02 |
100 SEK | Startpris |