England, 1900-talets andra hälft, smärre bruksslitage, höjd 16 cm.
450 SEK | 2017-08-06 19:34 |
400 SEK | 2017-07-30 23:16 |
400 SEK | 2017-08-06 19:34 |
300 SEK | 2017-07-12 00:34 |
250 SEK | 2017-07-30 23:15 |
175 SEK | 2017-07-05 09:39 |
100 SEK | Startpris |