Teak, med jalusidörrar och bakomliggande hyllplan, bruksslitage som repor och stötmärken, 156 x 41 cm, höjd 76 cm.
1 800 SEK | 2017-08-06 19:41 |
1 700 SEK | 2017-08-06 16:51 |
1 300 SEK | 2017-08-06 19:41 |
1 100 SEK | 2017-08-05 13:22 |
400 SEK | 2017-08-04 15:32 |
100 SEK | 2017-08-02 23:04 |
100 SEK | Startpris |