Teak, med jalusidörrar med bakomliggande hyllplan, bruksslitage som repor och stötmärken, 105 x 41 cm, höjd 75 cm.
650 SEK | 2017-08-06 19:43 |
600 SEK | 2017-08-06 17:40 |
400 SEK | 2017-08-04 15:31 |
200 SEK | 2017-08-03 12:55 |
150 SEK | 2017-08-02 23:05 |
100 SEK | Startpris |