Ett par, England omkring 1940-tal, smärre bruksslitage, höjd 42 cm.
450 SEK | 2017-08-06 18:50 |
400 SEK | 2017-08-06 19:50 |
300 SEK | 2017-07-25 15:04 |
300 SEK | 2017-07-27 23:06 |
200 SEK | 2017-07-16 09:22 |
50 SEK | 2017-07-02 20:40 |
100 SEK | Startpris |