Mässing samt svärtad metall, 6 st ljushållare, bruksslitage, smuts, stearinrester, en ljushållare med lagning, höjd 41 cm.
400 SEK | 2017-08-06 19:54 |
350 SEK | 2017-08-06 19:54 |
200 SEK | 2017-08-01 11:03 |
200 SEK | 2017-08-05 23:42 |
100 SEK | Startpris |