2. Taklampa "Conus" Jörgen Wolf, Danmark

Furu, omkring 1970-tal, smärre bruksslitage, höjd 60 cm

Varunr 45395

6 Augusti 2017 19:02

Klubbslag23 00 SEK24 00 SEK25 00 SEK26 00 SEK 2 400 SEK11 00 SEK12 00 SEK13 00 SEK

2 400 SEK2017-08-06 14:29
2 200 SEK2017-08-06 17:12
1 100 SEK2017-08-06 13:27
450 SEK2017-08-06 12:02
350 SEK2017-08-05 23:42
200 SEK2017-08-01 00:07
100 SEK2017-07-31 00:05
100 SEK Startpris

Stadsauktion 6:e augusti 19:00,

Inloggningen startar 18:30, auktionen startar 19:00. Lycka till!

If you want to bid live: Login in from 18:30, auction start 19:00. Good luck!

Öppettider:

Måndagar 11-19
Tis-tor 12-18
Fre 11-15
Lör 11-14
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.gbgak.se

Köpprovision 20% Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 6 dgr om inget annat överenskommits.