Repor i botten, osignerad, diam. 35 cm, höjd 13 cm.
250 SEK | 2017-08-01 19:40 |
200 SEK | 2017-08-06 20:05 |
100 SEK | 2017-07-28 14:29 |
100 SEK | Startpris |