3 djupa tallrikar, 6 assietter, 6 mattallrikar, 5 uppläggningsfat, repor, stötmärken/mindre nagg på kantdekor, längd största uppläggningsfat 36 cm.
1 400 SEK | 2017-08-06 20:08 |
1 300 SEK | 2017-08-06 17:33 |
1 100 SEK | 2017-08-05 23:31 |
500 SEK | 2017-07-16 09:26 |
100 SEK | Startpris |