10 assietter samt ett större fat, smärre slitage på dekor som repor och mindre stötmärken, diam. 19-30 cm.
150 SEK | 2017-08-06 18:40 |
125 SEK | 2017-08-06 20:09 |
100 SEK | Startpris |