Samt tre elektriska ljuspunkter, ej funktionstestad, smuts, nagg i kupa, skador på prismor, höjd ca 100 cm.
450 SEK | 2017-07-31 11:40 |
400 SEK | 2017-08-06 20:15 |
300 SEK | 2017-08-06 17:00 |
100 SEK | Startpris |