Signerad samt daterad 1948, 21 x 23 cm.
950 SEK | 2017-08-06 16:16 |
900 SEK | 2017-08-06 14:57 |
750 SEK | 2017-08-06 08:58 |
500 SEK | 2017-08-05 23:28 |
350 SEK | 2017-08-03 15:56 |
300 SEK | 2017-08-02 22:15 |
250 SEK | 2017-07-30 22:52 |
100 SEK | Startpris |